مترجم | ناشر: پریسا دادرس
  تعداد صفحات: 60
  لینک دانلود کتاب : لینک دانلود کتاب دانلود کتاب شوهران و پدران

  دفعات بازدید: 827

  توضیحات

  درِك پرينس در اين كتاب به نقش اصلى مرد بعنوان شوهر و پدر با توجه به ديدگاه كتاب مقدس پرداخته است، و همچنين راه هاى ساده و عملى را كه به موفقيت در ايفاى نقش شوهر و پدر منتهى مى شود را به خواننده نشان داده است.
  مشكل جدى كه بسيارى از مردان با آن مواجه اند، احساس درونى خودمحورى است كه آنها را از كانون گرم و ارتباط صميمانه با خانواده هايشان كه جوهر ارتباط موفق خانوادگى است باز مى دارد. هر چند شايد از نظر شغلى مردان موفقى تلقى شوند، يا حتى خادم مسيحى موفقى باشند ولى در خانواده هايشان افرادى شكست خورده اند، چرا كه در محيط خانه آن احساس امنيت و كمالى را كه اعضاى خانواده به آن نياز دارند، فراهم نمى كنند. اين بدان معناست كه موفقيت در زمينه هاى مختلف به بهاى شكست خوردن در انجام وظيفه بعنوان يك شوهر يا پدر، از ديد خدا شكستى كامل است، كه هيچ موفقيتى نمى تواند اين شكست را جبران كند.
  بنابراين قبل از آنكه هر كار ديگرى را در زندگى خود در اولويت قرار دهيد، مى بايد نقش خود را به عنوان يك شوهر و يك همسر به نحو احسن ايفا كنيد.
  نويسنده كتابى نوشته كه نه تنها بايد هر پدرى آن را بخواند بلكه بايد مطالب اين كتاب را با ديگر اعضاى خانواده خود نيز درميان بگذارد. با مطالعه اين كتاب به هدف خدا در خلقت مردها پى ببريد.


  نوشتن دیدگاه


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  دانلود کتاب های مسیحیت

  دانلود کتاب های مسیحیت

  با توجه به محدودیت ها و ممنوعیت های موجود در ایران در خصوص تهیه کتاب ها و منابع ارزشمند در خصوص آیین مسیحیت این بخش از وب سایت برنامه خداوند به معرفی و ارائه کتاب هایی با مضمون مسیحیت می پردازد .  امیدواریم شما ایمانداران عزیز با مطالعه این کتاب ها و تطبیق مطالب آنها با کتاب مقدس نهایت بهره  را از این مجموعه ببرید .

  ایمانداران گرامی چنانچه امکان تهیه کتاب ها را دارید بهتر است به منظور حمایت از ناشران و نویسندگان نسبت به خریداری آنها اقدام نمایید .

  ناشران و صاحبان آثار، کلیه کتاب های موجود در این بخش از وب سایت های مختلف اینترنتی و به منظور بهره مندی ایماندارانی که توانایی و دسترسی تهیه این کتب را ندارند در این بخش جمع آوری گردیده است ،  چنانچه تمایلی به عرضه رایگان آثار خود در این وب سایت ندارید می توانید از طریق منوی تماس با ما اعلام فرمایید تا نسبت به حذف آن اقدام نماییم.

  logoslib

   

  کلیه کتاب های موجود در این کتابخانه مجازی را می توانید از طریق کانال تلگرام کتابخانه لوگوس نیز دانلود فرمایید . 

  محبوب ترین کتاب ها

  بیست و سه سال

  بیست و سه سال

  نویسنده علی دشتی

  مجموعه: دانلود کتاب های مسیحیت


  مسیحیت چیست ؟

  مسیحیت چیست ؟

  نویسنده دکتر ویلیام میلر

  مجموعه: دانلود کتاب های مسیحیت


  زندگی هدفمند

  زندگی هدفمند

  نویسنده ریک وارن

  مجموعه: دانلود کتاب های مسیحیت


  جدیدترین کتاب ها

  شوهران و پدران

  شوهران و پدران

  نویسنده درِك پرينس

  مجموعه: دانلود کتاب های مسیحیت


  شخص و کار روح القدس

  شخص و کار روح القدس

  نویسنده سرگیز بنیامین

  مجموعه: دانلود کتاب های مسیحیت


  ترس خداوند

  ترس خداوند

  نویسنده جان بيور

  مجموعه: دانلود کتاب های مسیحیت