سرودهای پرستشی با موضوع کریسمس

  سرودهای کریسمس - - تک آهنگ ها
  Loading the player...

  سرودهای پرستشی کریسمس

  عید میلاد مسیح، یا به انگلیسی کریسمس، و به زبان فرانسه نوئل، هر ساله در تاریخ 25 دسامبر برگزار می گردد.  مناسب است تأملی بر مفهوم این عید داشته باشیم.

  پیام کریسمس این است: ما خدایی داریم که در رنج بشر شریک شد! خدای ما، خدایی نیست که آن بالا نشسته باشد و فقط نظاره‌گر مصائب بشری و رنجهای او باشد. او از طریق پسرش، عیسی مسیح، وارد جهان گردید و همچون انسان زیست، همچون انسان رنج برد، و همراه ما اشک ریخت. این است پیام کریسمس. این است پیامی که عید میلاد مسیح دارد.

  مردم، در اکثر نقاط جهان، کریسمس را جشن می‌گیرند، بی‌آنکه بدانند در چنین روزی چه اتفاقی افتاد. اما مسیحیانِ معتقد می‌دانند که این روز را به مناسبت میلاد مسیح جشن می‌گیرند. این روز یادآورِ گام نهادن پسر خدا در جهان خاکی است. یادآور این است که "خدا جهان را آنقدر محبت کرد که پسر یگانۀ خود را داد تا هر که به او ایمان آوَرَد هلاک نگردد، بلکه حیات جاویدان یابد." (انجیل یوحنا ۳:‏۱۶). بله، خدا جهان را دوست می‌دارد. هر یک از ما برای او بسیار عزیز هستیم. این محبت آنقدر زیاد بود که او آخرین کاری را که می‌توانست بکند، انجام داد. او خودْ نمی‌توانست قدم به این جهان مادی بگذارد، زیرا خدا غیرمادی است و هیچ‌کس قادر نیست او را ببیند. اما او "جگرگوشۀ" خود را به این جهان فرستاد، ارزشمندترین کسی را که داشت. او "پسر یگانۀ" خود را به جهان فرستاد.

  دفعات پخش : 5197
  متن شعر : منجی
  متن شعر : تسلیمم من
  متن شعر : سرائید
  متن شعر : عمانوییل
  متن شعر : تولدش مبارک
  متن شعر : تو از سوی آسمان آمدی
  متن شعر : هل تا جهان شادان شود
  متن شعر : کلمه جاودانی جسم گردید
  متن شعر : در شب سرد در بیابان
  متن شعر : در آن شب مقدس و فروزان
  متن شعر : نازل شد عیسی
  متن شعر : عیسی آمد

  سرودهای پرستشی

  سرودهای پرستشی

  در این بخش مجموعه ای از سرودهای پرستشی مسیحی را با موضوعات مختلف برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم چراکه کلام مقدس (مزامیر فصل 98)میفرماید :

  برای خداوند سرودی تازه بسرایید، زیرا او کارهای شگفت‌انگیز انجام داده است، او با قدرت بازوی مقدّس خود پیروز شده است.